Černý toner Konica Minolta magicolor 1600W

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Pro firmy které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme také alternativní tonery. Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

K renovaci tonerových kazet pro černobílé a barevné laserové tiskárny používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dlouhou časovou stálostí a vynikajícím podáním barev.

Černý toner Konica Minolta magicolor 1600W

Černý toner A0V301H do barevných laserových tiskáren Konica Minolta magicolor 1600W, Konica Minolta magicolor 1650EN a pro multifunkční barevné laserové tiskárny Konica Minolta magicolor 1680MF a Konica Minolta magicolor 1690MF na 2 500 stran při kontinuálním tisku a pěti procentním pokrytí.

Cena originální náplně: 1 680 Kč ( cena bez DPH )
Cena alternativní náplně: 750 Kč ( cena bez DPH )