Černý toner Konica Minolta bizhub C220, C280

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Pro firmy které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme také alternativní tonery. Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

K renovaci tonerových kazet pro černobílé a barevné laserové tiskárny používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dlouhou časovou stálostí a vynikajícím podáním barev.

Černý toner Konica Minolta bizhub C220, C280

Černý toner typ TN - 216K do barevných multifunkčních kopírovacích strojů Konica Minolta bizhub C220, Konica Minolta bizhub C280, Develop ineo +220 a Develop ineo +280 na 29 000 stran při kontinuálním tisku a pěti procentním pokrytí. Cena za jeden kus toneru.

Cena originální náplně: 1 160 Kč ( cena bez DPH )
Cena alternativní náplně: 870 Kč ( cena bez DPH )