Barevné tonery Konica Minolta bizhub C203, C253

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Pro firmy které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme také alternativní tonery. Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

K renovaci tonerových kazet pro černobílé a barevné laserové tiskárny používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dlouhou časovou stálostí a vynikajícím podáním barev.

Barevné tonery Konica Minolta bizhub C203, C253

Barevné tonery typ TN - 213C, TN - 213M a TN - 213Y do barevných multifunkčních kopírovacích strojů Konica Minolta bizhub C203, Konica Minolta bizhub C253, Develop ineo +203 a Develop ineo +253 na 19 000 výtisků kopií při kontinuálním tisku a pěti procentním pokrytí. Cena za jeden kus toneru. Alternativní toner je originálním tonerem společnosti KATUN.

Cena originální náplně: 1 680 Kč ( cena bez DPH )
Cena alternativní náplně: 1 270 Kč ( cena bez DPH )