Černý toner Konica Minolta bizhub 282

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Pro firmy které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme také alternativní tonery. Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

K renovaci tonerových kazet pro černobílé a barevné laserové tiskárny používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dlouhou časovou stálostí a vynikajícím podáním barev.

Černý toner Konica Minolta bizhub 282

Černý toner typ TN - 211 do černobílých multifunkčních kopírovacích strojů Konica Minolta bizhub 222, Konica Minolta bizhub 250, Konica Minolta bizhub 282, Develop ineo 222, Develop ineo 250 a Develop ineo 282. Balení obsahuje jednu láhev toneru na 17 500 stran při kontinuálním tisku a pěti procentním pokrytí.

Cena originální náplně: 1 100 Kč ( cena bez DPH )
Cena alternativní náplně: 580 Kč ( cena bez DPH )