Černý toner Konica Minolta bizhub 185

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Pro firmy které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme také alternativní tonery. Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

K renovaci tonerových kazet pro černobílé a barevné laserové tiskárny používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dlouhou časovou stálostí a vynikajícím podáním barev.

Černý toner Konica Minolta bizhub 185

Černý toner typ TN - 116 do černobílých multifunkčních kopírovacích strojů Konica Minolta bizhub 164, Konica Minolta bizhub 165, Konica Minolta bizhub 185, Develop ineo 164, Develop ineo 165 a Develop ineo 185. Jedno balení obsahuje dvě láhve toneru celkem na 22 000 výtisků / kopií při kontinuálním tisku a pěti procentním pokrytí. Cena za celé balení toneru.

Cena originální náplně: 1 470 Kč ( cena bez DPH )
Cena alternativní náplně: 860 Kč ( cena bez DPH )