Černý toner Konica Minolta bizhub 163, 211

Pro všechny modely multifunkčních kopírovacích strojů a tiskáren dodáváme originální spotřební materiál. Používáním originálních tonerů lze zajistit vysokou věrnost barevného podání barev při tisku a dlouhou životnost strojů.

Pro firmy které se snaží o co největší snížení nákladů na tisk nabízíme také alternativní tonery. Do barevných multifunkčních kopírovacích strojů dodáváme alternativní tonery od americké společnosti Katun. Pro černobílé multifunkční stroje dodáváme alternativní tonery od švýcarské společnosti Elfotec-AG.

Obě tyto společnosti se specializuje již řadu let na výrobu tonerů a dalšího spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a tiskárny. Tonery se vyznačují vysokou kvalitou provedení a rozhodně nedochází jejich použitím ke snížení kvality tiku, ani ke zvýšenému opotřebení spotřebních dílů.

K renovaci tonerových kazet pro černobílé a barevné laserové tiskárny používáme komponenty od společnosti Static Control Components. Tyto díly se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, dlouhou časovou stálostí a vynikajícím podáním barev.

Černý toner Konica Minolta bizhub 163, 211

Černý toner typ TN - 114 do černobílých multifunkčních kopírovacích strojů Konica Minolta bizhub 162, Konica Minolta bizhub 163, Konica Minolta bizhub 210, Konica Minolta bizhub 211, Minolta Di 152, Minolta Di 183, Minolta Di 1611, Minolta Di 2011, Develop 1650 iD, Develop 2011 iD, Develop ineo 161 a Develop ineo 210. Jedno balení obsahuje dvě láhve toneru celkem na 22 000 stran při kontinuálním tisku a pěti procentním pokrytí.

Cena originální náplně: 1 290 Kč ( cena bez DPH )
Cena alternativní náplně: 780 Kč ( cena bez DPH )