Konica Minolta bizhub C452

Barevný multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub C452 nabízí při kopírování, tisku, skenování a volitelně i při faxování velice jednoduchou obsluhu s maximálním důrazem na pohodlí obsluhy stroje. Snadno ovladatelný barevný dotykový panel, který lze natáčet a sklápět, je výborně viditelný z jakéhokoli úhlu.

Digitalizace dokumentů.

Multifunkční stroj Konica Minolta bizhub C452 nabízí výkonné černobílé a barevné skenování do emailu, na FTP server, skenování dokumentů do složky v počítači a několika dalších směrů. Naskenované dokumenty lze ukládat ve formátech JPEG, TIFF, PDF, PDF/A 1a, kompaktní PDF, šifrované PDF, XPS, kompaktní XPS a PPTX. Volitelně lze skenovací funkce rozšířit o skenování do formátu PDF/A 1b, prohledávatelného PDF, prohledávatelného PPTX a prohledávatelného formátu DOCX a XLSX.

Vyspělá technologie unikátního toneru Simitri HD šetří náklady.

Díky vlastní technologii systému automatického doplňování vývojky v každém novém tonerovém zásobníku a malým a stejnorodým částicím toneru Simitri HD, vyvinutého přímo ve společnosti Konica Minolta dosahuje barevný multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub C452 neopakovatelné kvality obrazu. Tento moderní systém plynule obnovuje prášek vývojky. Tím se také zvýšila životnost spotřebního materiálu, což zlepšuje ekonomiku provozu a dovoluje provoz při černobílém tisku s obdobně nízkými náklady, jako mají černobílé stroje.

Výkonný tiskový řadič Emperon.

Tiskový řadič Emperon, disponující vynikající kompatibilitou PostScriptu  tisku PCL a XPS formátu, nabízí atraktivní funkce pro zvýšení kvality řízení tisku. Použitá technologie společnosti Konica Minolta v tiskovém řadiči Emperon zajišťuje dokonalou integraci stroje do jakéhokoli síťového prostředí Windows a Macintosh, včetně Linuxových aplikací. S volitelným rozhraním BlueTooth lze tisknout dokumenty přímo z mobilních zařízení.

Vzdálený dohled.

Efektivní sada software PageScope Enterprise Suite poskytuje správcům aplikace pro nastavení, plnou kontrolu a řízení práv a přístupů jak pro všechna zařízení, tak pro jednotlivé uživatele těchto zařízení. Softwarové moduly nabízí výkonnou správu všech informací, týkajících se řízení nákladů, práv všech registrovaných uživatelů i připojených zařízení.

Omezení přístupových práv ke stroji.

Přidělení těchto přístupových práv ke stroji a omezení některých funkcí stroje může probíhat pomocí standardního ověření uživatele heslem. Lze mít až 1 000 uživatelských účtů propojených s Active Directory. Každý uživatel může mít přiřazena specifická práva, která jej opravňuje používat pouze přednastavené funkce stroje. Ještě pohodlnější je pro uživatele ověřování pomocí volitelného biometrického snímače kapilár prstu nebo snímače bezkontaktních IC karet.

Zabezpečení přístupu k tisknutým dokumentům.

Pro tisk důvěrných dokumentů je k dispozici funkce zabezpečeného tisku. Tisk důvěrných dokumentů je v takovém případě možný pouze po zadání hesla přiděleného k úloze přímo na panelu stroje. Ve spojení s ověřováním uživatelů se zabezpečené úlohy mohou vytisknou ihned po přihlášení uživatele k systému.

Externí tiskový řadič Efi Fiery.

Dalším volitelným zařízením je externí tiskový řadič, který umožňuje profesionální zpracování barev a jejich řízení na základě nastavení podle ICC profilů. Ve spojení s fotospektrometrem lze dosáhnout věrného barevného podání odpovídajícího Pantone tabulkám. Tento nástroj najde své uplatnění především v prostředí grafických studií.

Nekonečná zásoba papíru.

Multifunkční stroj pojme standardně do všech zásobníků papíru celkem 3 650 listů papíru. S volitelným zásobníkem lze rozšířit standardní zásobu o dalších 3 000 listů papíru. S průběžným doplňováním papíru do jednotlivých zásobníků tak stroj dokáže zpracovat veškeré tiskové úlohy bez přerušení tisku. Stroj dokáže standardně pracovat s xerografickými papíry o hmotnost až 300g/m2.

Konica Minolta bizhub C452
Konica Minolta bizhub C452
Konica Minolta bizhub C452

Popis zařízení

Technické parametry:

Formát tisku: A6 až A3, A3+, vlastní volitelné formáty
Rozhraní: USB 2.0, Ethernet 10 / 100 / 1 000 Base-T
Tiskový jazyk: PCL 5e, PCL 6,  PostScript Level 3 ( CPSI 3016 )
Rozlišení: 1 800 x 600dpi, 600 x 600dpi
Kompatibilita: Windows Server 2008 ( 32 / 64 bit ), Windows Server 2008 R2 ( 64 bit ),
Windows Server 2012, Windows Server 2012 ( 64 bit )
Windows XP ( 32 / 64 bit ), Windows Vista ( 32 / 64 bit ),
Windows 7 ( 32 / 64 bit ), Windows 8 ( 32 / 64 bit ),
Windows 8.1 ( 32 / 64 bit ), Windows 10 ( 32 / 64 bit ),
Macintosh OS X 10.x, Linux, Cirtix, SAP

 

Kompatibilita stroje Konica Minolta bizhub C452