Konica Minolta bizhub C3850

Ještě výkonnější s ještě nižšími provozními náklady na barevný tisk dokumentů do formátu A4. Takový je multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub C3850. Kopírovací stroj přináší mnoho dalších kreativních funkcí pro práci s dokumenty a umožňuje vám tak dostat z vašeho multifunkčního zařízení maximum.

Vyspělá technologie unikátního toneru.

Díky vlastní technologii systému automatického doplňování vývojky v každém novém tonerovém zásobníku a malým a stejnorodým částicím toneru Simitri HD, vyvinutého přímo ve společnosti Konica Minolta dosahuje stroj Konica Minolta bizhub C3850 neopakovatelné kvality obrazu. Tento moderní systém plynule obnovuje prášek vývojky. Tím se také zvýšila životnost spotřebního materiálu což zlepšuje ekonomiku provozu.

Výkonný tiskový řadič Emperon.

Tiskový řadič Emperon disponující vynikající kompatibilitou PostScriptu, PCL a XPS tisku nabízí atraktivní tiskové funkce pro zvýšení kvality a řízení tisku. Použitá technologie společnosti Konica Minolta v tiskovém řadiči zajišťuje dokonalou integraci stroje do jakéhokoli síťového prostředí Windows a Macintosh včetně Linuxových aplikací. Tiskový řadič Emperon ve spolupráci s procesorem kopírovacího stroje s vysokou taktovací rychlostí disponuje podporou přímého tisku souborů TIFF,   XPS,  PDF a OOXML ( DOCX, XLSX, PPTX ).

Efektivní síťové skenovací funkce.

Multifunkční stroj Konica Minolta bizub C3850 nabízí výkonné černobílé a barevné skenování do emailu, na FTP server, skenování dokumentů do složky v počítači a několika dalších směrů. Dále lze ukládat naskenované dokumenty na pevný disk kopírovacího stroje. Naskenované dokumenty lze ukládat ve formátech JPEG, TIFF, PDF, kompaktní PDF, šifrované PDF, XPS, kompaktní XPS a PPTX. Volitelně lze skenovací funkce rozšířit o skenování do formátu PDF/A 1a a 1b, prohledávatelného PDF a prohledávatelného formátu PPTXDOCX a XLSX .

Uzamčení stroje proti neoprávněnému použití.

Pokud multifunkční kopírovací stroj slouží jako chodbové zařízení a provozovatel se obává jeho zneužití neoprávněnými osobami je možné na stroji vytvořit až 1 000 uživatelských účtů chráněných jménem a heslem. Každý z těchto účtů může mít svá specifická práva používání stroje.

Podavač originálů.

Součástí kopírovacího stroje je oboustranný podavač originálů pro kopírování, skenování a volitelně i pro faxování dokumentů. Podavač originálů dokáže zpracovat současně až 50 listů originálů formátu A5 až A4 o hmotnosti 50 až 128 g/m2.

Funkce pevného disku.

Standardní součástí kopírovacího stroje Konica Minolta bizhub C3850 je kromě paměti RAM o velikosti 1GB také pevný disk o kapacitě 320GB. Tento disk umožňuje kromě sledování provozu na jednotlivých účtech také mnoho dalších funkcí. Jednou z nich je například možnost zabezpečeného tisku dokumentů. Pokud nechce, aby vaše tisknuté dokumenty viděli i další kolegové ve firmě, můžete odeslat dokumenty z vašeho počítače do zabezpečených složek vytvořených na pevném disku multifunkčního kopírovacího stroje. Poté, až dojdete ke kopírovacímu stroji, si dokumenty vytisknete po zadání vašich přístupových kódů.

Konica Minolta bizhub C3850
Konica Minolta bizhub C3850
Konica Minolta bizhub C3850

Popis zařízení

Technické parametry:

Formát tisku: A6 až A4
Rozhraní: USB 2.0, Ethernet 10 / 100 / 1 000 Base-T
Tiskový jazyk: PCL 5e / c, PostScript Level 3 ( CPSI 3016 ), XPS
Rozlišení: 1 200 x 1 200 dpi
Kompatibilita: Windows Server 2008 ( 32 / 64 bit ), Windows Server 2008 R2 ( 64 bit ),
Windows Server 2012 ( 32 / 64 bit ), Windows Server 2016,
Windows Vista (32 / 64 bit ), Windows 7 (32 / 64 bit ),
Windows 8 (32 / 64 bit ), Windows 8.1 (32 / 64 bit ),
Windows 10 (32 / 64 bit ),
Macintosh OS X 10.x, Linux, Cirtix, SAP

 

Kompatibilita stroje Konica Minolta bizhub C3850