Konica Minolta bizhub 224e

Černobílý multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub 224e s výkonným barevným skenováním je určen pro firmy, které uvažují o náhradě jednoúčelových kopírek a tiskáren za jeden výkonný černobílý stroj. Při kopírování, tisku rozsáhlých sestav černobílých dokumentů, skenování a volitelně i při faxování multifunkční stroj nabízí velice jednoduchou obsluhu.

Rychlá síťová tiskárna ve spojení s tiskovým řadičem Emperon.

Tiskový řadič Emperon, disponující podporou PDF 1.7 a vynikající kompatibilitou PostScriptu a tisku PCL, nabízí atraktivní funkce pro zvýšení kvality tisku. Použitá technologie společnosti Konica Minolta v tiskovém řadiči Emperon zajišťuje dokonalou integraci stroje do jakéhokoli síťového prostředí Windows a Macintosh, včetně Linuxových aplikací.

Vysoce efektivní a flexibilní síťové skenovací funkce.

Multifunkční stroj Konica Minolta bizhub 224e nabízí výkonné černobílé a barevné skenování do emailu, na FTP server, skenování dokumentů do složky v počítači a ukládat naskenované dokumenty na pevný disk v počítači s možností jeho sdílení v síti. Naskenované dokumenty lze ukládat ve formátech JPEG, TIFF, PDF, kompaktní PDF, šifrované PDF a PDF/A 1a, XPS a kompaktní XPS, PPTX, volitelně archivační PDF/A 1b, prohledávatelné PDF, a formátu prohledávatelného PPTX. Dále lze volitelně naskenované dokumenty přímo ukládat do programů MS Word a MS Excel ve formátech xdoc a xlsx.

Omezení přístupových práv ke stroji.

Přidělení těchto přístupových práv ke stroji a omezení některých funkcí stroje může probíhat pomocí standardního ověření uživatele heslem. Lze mít až 1 000 uživatelských účtů propojených s Active Directory. Každý uživatel může mít přiřazena specifická práva, která jej opravňují používat pouze přednastavené funkce. Tyto funkce umožňuje pevný disk o kapacitě 250GB, který je již součástí stroje. Pro zadávání přístupových kódů slouží dotykový panel kopírovacího stroje, nebo lze pro snadné zadávání přístupových kódů využít jeho rozšířené funkce.

Funkce pevného disku.

Standardní součástí kopírovacího stroje Konica Minolta bizhub 224e je kromě paměti RAM o velikosti 2GB také pevný disk o kapacitě 250GB. Tento disk umožňuje kromě sledování provozu na jednotlivých účtech také mnoho dalších funkcí. Jednou z nich je například možnost zabezpečeného tiku dokumentů. Pokud nechce, aby vaše tisknuté dokumenty viděli i další kolegové ve firmě, můžete odeslat dokumenty z vašeho počítače do složky na pevném disku multifunkčního kopírovacího stroje a zabezpečit tyto dokumenty jménem a heslem. Poté, až dojdete ke kopírovacímu stroji, si dokumenty vytisknete po zadání vašich přístupových kódů. V počítačových sítích lze tento disk také sdílet a skenovat do složek vytvořených na tomto pevném disku.

Dokončování tiskových úloh.

Malý sešívací finišer dokonale integrovaný do těla stroje umožňuje vytisknuté dokumenty sešít v několika místech. Velkokapacitní podlahový finišer s výstupní kapacitu 3 200 listů lze díky jeho modulárnímu konceptu rozšířit o různé dokončovací funkce. Ke standardnímu vícepozičnímu sešívání lze přidat děrovací modul. Brožovací modul pak dovoluje automatizovanou produkci ve hřbetu sešitých a ohnutých dokumentů.

Konica Minolta bizhub 224e
Konica Minolta bizhub 224e
Konica Minolta bizhub 224e

Popis zařízení

Technické parametry:

Formát tisku: A6 až A3, SRA3, vlastní volitelné formáty
Rozhraní: USB 2.0, Ethernet 10 / 100 / 1 000 Base-T
Tiskový jazyk: PCL 6 ( PCL 5c + XL 3.0 ),  PostScript Level 3 ( CPSI 3016 ), XPS
Rozlišení: 1 800 x 600 dpi, 1 200 x 1 200 dpi
Kompatibilita: Windows Server 2008 ( 32 / 64 bit ), Windows Server 2008 R2,
Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016,
Windows Vista (32 / 64 bit ), Windows 7 ( 32 / 64 bit ),
Windows 8 ( 32 / 64 bit ), Windows 8.1 ( 32 / 64 bit ),
Windows 10 ( 32 / 64 bit )
Macintosh OS X 10.x, Unix, Linux, Cittix, SAP

 

Kompatibilita stroje Konica Minolta bizhub 224e