Konica Minolta bizhub 20

Malá, ale přesto velice výkonná černobílá multifunkční kopírka Konica Minolta bizhub 20 přináší přímo na Váš pracovní stůl neocenitelného pomocníka zvyšujícího efektivitu práce. Multifunkční stroj Konica Minolta bizhub 20 je ideální volbou, protože díky standardnímu automatickému oboustrannému podavači originálů je snadné i kopírování a skenování oboustranných dokumentů.

Rychlá tiskárna.

Multifunkční stroj Konica Minolta bizhub 20 přináší rychlý a flexibilní tisk přímo na Váš pracovní stůl. Kvalita tisku je díky rozlišení 1200 x 1200 dpi vysoká, zatímco krátká doba prvního výtisku 8,5 sekundy omezuje čekání na minimum. Standardní oboustranný tisk podporuje také řazení do brožury. K dispozici je i tisk více stran v jedné nebo vodoznak. Ten je užitečný při ochraně důvěrných informací před kopírováním. Flexibilitu tisku zvyšují i funkce přímého tisku z USB a zabezpečený tisk, při němž stroj vyžaduje před vytištěním dokumentu zadání hesla přímo na ovládacím panelu.

Barevné skenování.

Ačkoli je multifunkční stroj Konica Minolta bizhub 20 černobílou multifunkční, nabízí barevné skenování. Snadno je tak možné skenovat fotografie, grafiku nebo ilustrace a dále je zpracovávat v počítači. Skenování pomocí automatického podavače dokumentů je efektivní a rychlé i v případě vícestránkových nebo oboustranných dokumentů. Uživatelé ocení snadnost a pohodlí skenování do emailu, na FTP server, do složky v počítači a na USB média.

Faxové funkce.

Faxové funkce jsou standardní součástí stroje. Mezi pokročilé funkce patří například faxování dokumentů přímo z PC, bez potřeby je tisknout. Snadné odesílání dokumentů podporuje i 40 jednotlačítkových předvoleb.

Konica Minolta bizhub 20
Konica Minolta bizhub 20
Konica Minolta bizhub 20

Popis zařízení

Technické parametry:

Formát tisku: A6 až A4
Rozhraní: Paralelní, USB 2.0, Ethernet 10 / 100 Base-T
Tiskový jazyk: PCL 6, PostScript Level 3
Rozlišení: 1 200 x 1 200dpi
Kompatibilita: Windows 2000, Win. Server 2003, Win. Server 2003 ( 64 bit ),
Win. Server 2008, Win. Server 2008 ( 64 bit ), Win. Server 2008 R2 ( 64 bit ),
Windows XP, Windows XP ( 64 bit ), Windows Vista, Windows Vista ( 64 bit ),
Windows 7, Windows 7 ( 64 bit ), Windows 8, Windows 8 ( 64 bit ),
Macintosh OS X 10.2 a vyšší,
multifunkční stroj je certifikován pro tisk ze systému SAP